Kontakty
Hlavní pořadatel:
Hasiči Mistrovice
Další pořadatelé:
Masopust Mistrovice
masopustmistrovice@gmail.com
telefon: 774 601 242
Dolečková Romana
email: romdoll@seznam.cz
telefon: 774 601 242
Macháček Martin
machacek-martin@volny.cz
telefon: 604 146 199

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Seznamy účastníků masopustů:

Seznamy účastníků masopustu 2. března 2019 sobota ==>>

Seznamy účastníků masopustu 10. února 2018 sobota ==>>

Seznamy účastníků masopustu 25. února 2017 sobota ==>>

Seznamy účastníků masopustu 6. února 2016 sobota ==>>

Seznamy účastníků masopustu 14. února 2015 sobota ==>>

Seznamy účastníků masopustu 1. března 2014 sobota ==>>

Seznamy účastníků masopustu 9. února 2013 sobota ==>>

 

Seznam účastníků Masopustu 18.února 2012 sobota

1. Medvědář Tomáš Bezperát 2. Cikán Luděk Malý
3. Cikánka 1 Míša Hubálková 4. Cikánka 2 Jana Novotná
5. Cikánka 5 Jana Vavřínová (Luděk Malý) 6. Cikánka 6 Katka Halbrštátová
7. Vodnice 1 Lucie Applová 8. Vodnice 2 Radka Kohoutová (Jirka Valouch)
9. Čarodějnice 1 Petr Novotný (Jana Bušinová) 10. Čarodějnice 2 Martina Andrlová (Marcel Pomikálek)
11. Čarodějnice 3 Adéla Svašková (David Bušina) 12. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová
13. Šašek 1 Marcel Pomikálek 14. Klaun Marcela Vacková
15. Mnich Jirka Valouch 16. Voják Honza Doleček
17. Kašpárek Danek Baláš 18. Květinářka Martina Halbrštátová
19. Policajt státní Standa Stejskal 20. Policajt VL Romana Dolečková
21. Policajt státní VL Láďa Halbrštát 22. Příslušník VL Martin Macháček
23. Hasič 1 VL Tomáš Valenta 24. Hasič 2 VL Vladimír Hubálek
25. Laurel Stan VL Lukáš Krejčí 26. Hardy Olivier VL Kuba Valenta
27. Beruška VL Pavla Balášová 28. Maková panenka VL Monika Dolečková
29. Motýl Emanuel VL Jaroslav Novotný (Monika Dolečková) 30. Kat VL Jakub Krejčí (Lucka Applová)
31. Rumcajs VL Honza Hubálek 32. Manka VL Monika Smejkalová
33. Kocour v botách VL David Bušina 34. Autobusák VL Martin Křech
35. Červená Karkulka VL Vendula Vacková 36. Fotograf Jan Doleček
37. Harmonikář Zdeněk Beran 38. Koňař Petr Frank
39. Koňař Jiří Vaníček
Dětské masky:
40. Kačenka Martinka Dolečková 41. Slepička Katka Dolečková
42. Kravička Kristýnka Dolečková 43. Prasátko Míša Stejskalová
44. Čarodějnice Nela Černohousová 45. Čarodějnice 3 Kája Míchalová
46. Princezna Natálka Vacková 47. Čertík VL Petr Vacek
48. Marfuša VL Barča Dolečková 49. Cikánka VL Markéta Hrdinová
50. Pirát VL Anežka Pauková 51. Králíček VL Míša Franková
52. Čarodějnice VL Eliška Franková 53. Červená karkulka VL Petra Vyhnálková
54. Beruška VL Tomáš Vyhnálek
Nakonec nechodili:
55. Medvěd Michal Šourek 56. Býk Patrik Chotěnovský

Seznam účastníků Masopustu 5.března 2011 sobota

1. Medvěd Pavel Šourek 2. Medvědář Michal Šourek
3. Cikán Luděk Malý 4. Vodník 1 Petr Mařík - STAROSTA
5. Vodnice 1 Andrea Šourková 6. Vodnice 2 Simona Bezperátová
7. Čarodějnice 1 Lída Halbrštátová 8. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová
9. Šašek 1 Marcel Pomikálek 10. Šašek 2 Ondra Kalousek
11. Šašek 3 Tomáš Bezperát 12. Klaun Petr Novotný
13. Klaunice 1 Jana Novotná 14. Klaunice 2 Míša Hubálková
15. Sedlák Luďa Novotný 16. Selka 2 Kateřina Štěrbová
17. Voják Honza Doleček 18. Nevěsta Kuba Valenta
19. Ženich Lukáš Krejčí 20. Babička Pavlína Blažková
21. Dědeček Míša Ulbrichová 22. Pat Simona Matyášová
23. Mat Jana Dolečková 24. Kašpárek Danek Baláš
25. Květinářka Martina Balášová 26. Slepice kamarádka Pavlíny Blažkové
27. Policajt státní Standa Stejskal 28. Policajt VL Romana Dolečková
29. Policajt státní VL Láďa Halbrštát 30. Příslušní VL Martin Macháček
31. Voják v maskáči VL Jirka Svoboda 32. Hasič 1 VL Tomáš Valenta
33. Beruška VL Pavla Balášová 34. Drákula VL Monika Dolečková
35. Marfuša VL Marcela Dolečková 36. Kat VL Jirka Valouch
37. Zdravotní sestra VL Honza Hubálek 38. Fotograf Jan Doleček
39. Harmonikář Zdeněk Beran 40. Koňař Aleš Matějka
41. Koňař 2 Petr Frank 42. Koňař 2 Jiří Vaníček
43. Příslušník Bystřák 44. V pytli Bystřák
Dětské masky:
45. Družička Martinka Dolečková 46. Slepice Katka Dolečková
47. Čarodějnice Kristýnka Dolečková 48. Cikánka 1 Barunka Dolečková
49. Čert VL Tomášek Mařík 50. Sněhurka VL Barča Dolečková
51. Kominík VL Markéta Hrdinová 52. Kočí VL Lucka Franková
53. Cikánka VL Míša Franková
Pro nemoc nechodili:
54. Cikánka 1 Veronika Maříková 55. Cikánka 3 Šárka Maříková
56. Cikánka 4 Marcela Salabová 57. Mnich Patrik Chotěnovský

Seznam účastníků Masopustu 13.února 2010 sobota

1. Medvěd Michal Šourek 2. Medvědář Tomáš Bezperát
3. Cikán Luděk Malý 4. Cikánka 1 Šárka Maříková
5. Cikánka 2 Jana Bušinová 6. Cikánka 4 Marcela Salabová
7. Vodník 2 Pavel Šourek 8. Vodnice 1 Pavlína Blažková
9. Čarodějnice 1 Lída Halbrštátová 10. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová
11. Šašek 2 Marcel Pomikálek 12. Klaun Petr Novotný
13. Klaunice 1 Martina Andrlová 14. Kašpárek Danek Baláš
15. Mnich Patrik Chotěnovský 16. Děvečka Martina Balášová
17. Selka 1 Andrea Šourková 18. Selka 2 Kateřina Fialová
19. Nevěsta Vlastik Matyáš 20. Ženich Veronika Březinová
21. Babička Blanka Blažková 22. Dědeček Tomáš Nedělník
23. Kůň hlava Kuba Valenta 24. Kůň jezdec Lukáš Krejčí
25. Pat Míša Hubálková 26. Mat Tomáš Valenta
27. Policajt státní Standa Stejskal 28. Policajt VL Romana Dolečková
29. Policajt VL Láďa Halbrštát
30. Příslušník VL Martin Macháček 31. Voják v maskáči VL Jirka Svoboda
32. Hasič 1 VL Vladimír Hubálek 33. Beruška VL Pavla Balášová
34. Sněhurka VL Monika Dolečková 35. Bílá paní VL Marcela Dolečková
36. Rytíř VL Matěj Ehl 37. Rytíř VL Ondra Kalousek
38. Snaiper VL Honza Doleček 39. Kat VL Jirka Valouch
40. Zdravotní sestra VL Honza Hubálek 41. Cikánka VL Ivana Fadrná
42. Strašák VL Marek Fadrný 43. Fotograf Jan Doleček
44. Harmonikář Zdeněk Beran 45. Koňař Aleš Matějka
46. Koňař Honza Matějka 47. Koňař 2 Petr Frank
48. Koňař 2 Jiří Vaníček
Dětské masky:
49. Družička Martinka Dolečková 50. Čarodějnice Katka Dolečková
51. Princezna Kristýnka Dolečková 52. Cikánka 1 Veronika Maříková
53. Cikánka 2 Barunka Dolečková 54. Cikánka 3 Barča Jánešová
55. Cikánka 5 Káťa Faltusová 56. Vodník 1 Tomášek Mařík
57. Pipi dl.punčocha VL Barča Dolečková 58. Křemílek Lucka Franková
59. Vochomůrka Míša Franková Nechodili:
60. Cikánka 6 Irena Urbanová 61. Šašek 1 Aleš Urban

Seznam účastníků Masopustu 21.února 2009 sobota

1. Medvěd Pavel Šourek 2. Cikán Luděk Malý
3. Cikánka 1 Kristýna Macková 4. Cikánka 4 Marcela Salabová
5. Cikánka 6 Marie Vodrážková 6. Vodník 1 Tomáš Bezperát
7. Vodnice 1 Andrea Šourková 8. Čarodějnice 2 Bóža Novotná
9. Čarodějnice 3 Magda Novotná 10. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová
11. Šašek 2 Petra Halbrštátová 12. Šašek 3 Nikola Dolečková
13. Selka 2 Ondra Baláš 14. Děvečka Martina Balášová
15. Voják Láďa Halbrštát 16. Nevěsta Marcel Pomikálek
17. Ženich Martina Andrlová 18. Kůň hlava Hana Valentová
19. Kůň jezdec Eva Balášová 20. Voják v maskáči VL Jirka Svoboda
21. Příslušník VL Martin Macháček 22. Policajt státní Standa Stejskal
23. Policajt VL Romana Dolečková 24. Hasič 2 VL Tomáš Valenta
25. Červená karkulka VL Pavla Balášová 26. Marfuška Monika Dolečková
27. Drákula Marcela Dolečková 28. Kat VL Jirka Valouch
29. Zdravotní sestra VL Honza Hubálek 30. Fotograf Jan Doleček
31. Harmonikář Zdeněk Beran 32. Koňař Aleš Matějka
33. koňař 2 Petr Frank, Jiří Vaníček
Dětské masky:
34. Družička Martinka Dolečková 35. Čarodějnice Katka Dolečková
36. Selka Kristýnka Dolečková 37. Cikánka malá 1 Katka Faltusová
38. Cikánka malá 2 Barča Jánešová 39. Křemílek Lucka Franková

Seznam účastníků Masopustu 2.února 2008 sobota

1. Medvěd Pavel Šourek 2. Medvědář Michal Šourek
3. Cikán Luďek Malý 4. Cikánka 4 Marcela Salabová
5. Cikánka 5 Magda Novotná 6. Cikánka 6 Anna Halbrštátová
7. Vodník 1 Martin Křech 8. Vodník 2 Eliška Nastoupilová
9. Vodnice 1 Katka Halbrštátová 10. Vodnice 2 Simona Matyášová
11. Čarodějnice 1 Lída Halbrštátová 12. Čarodějnice 2 Bóža Novotná
13. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová 14. Klaunice 1 Petra Halbrštátová
15. Šašek 1 Míša Hubálková 16. Šašek 2 Jana Dolečková
17. Sedlák Jan Novotný 18. Selka 1 Jitka Novotná
19. Děvečka Martina Balášová 20. Voják Láďa Halbrštát
21. Voják v maskáči VL Jirka Svoboda 22. Příslušník VL Martin Macháček
23. Policajt státní Standa Stejskal 24. Policajt VL Romana Dolečková
25. Hasič 1 VL Vladislav Hubálek 26. Hasič 2 VL Tomáš Valenta
27. Kominík VL Pavla Balášová 28. Věštkyně Monika Dolečková
29. Kat VL Jirka Valouch 30. Zdrav. sestra VL Honza Hubálek
31. Smrtka VL Vlastik Matyáš 32. Spící panna VL kamarádka Alena
33. Fotograf Pepa Doleček 34. Harmonikář Zdeněk Beran
35. Koňař Jirka Pauk Dětský masky:
36. Cikánka malá 1 Martinka Dolečková 37. Cikánka malá 2 Barunka Dolečková
38. Cikánka malá VL Katka Kozlová 39. Cikánka malá VL Veronika Maříková
40. Čarodějnice Katka Dolečková 41. Voják VL Jirka Doleček
42. Ninja VL Pepa Doleček
Návštěva Spolek žen z Benátek u Litomyšle:
43. Medvěd 44. Bába s nůší 45. Kašpárek 46. Paní v sukni s květinovým kloboukem
47. Paní v kvádru s květinovým kloboukem, nos, brýle 48. Paní se slaměným kloboukem pošitá látkami 49. Pán s vozembouchem

Seznam účastníků Masopustu 17.února 2007 sobota

1. Medvěd Michal Šourek 2. Medvědář Pavel Šourek
3. Cikán Luďek Malý 4. Cikánka 2 Monika Matyášová
5. Cikánka 4 Marcela Salabová 6. Cikánka 5 Katka Halbrštátová
7. Cikánka 6 Irena Urbanová 8. Cikánka VL Ivana Fadrná
9. Vodník Andrea Šourková 10. Vodnice Simona Matyášová
11. Čarodějnice 1 Lída Halbrštátová 12. Čarodějnice 2 Bóža Novotná
13. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová 14. Klaun Aleš Urban
15. Klaunice Veronika Dolečková 16. Šašek 1 Míša Hubálková
17. Trestanec Jirka Kalousek 18. Sedlák Jan Novotný
19. Selka 1 Bóža Kalousová 20. Selka 2 Jitka Schovajsová
21. Děvečka Martina Balášová 22. Voják Láďa Halbrštát
23. Voják v maskáči VL Jirka Svoboda 24. Příslušník VL Martin Macháček
25. Policajt státní Standa Stejskal 26. Policajt VL Romana Dolečková
27. Hasič 1 VL Vladislav Hubálek 28. Hasič 2 VL Tomáš Valenta
29. Myslivec VL Lojza Oškera 30. Strašák VL Marek Fadrný
31. Gejša VL Pavla Balášová 32. Sněhurka VL Monika Dolečková
33. Trpaslíček VL Barunka Dolečková 34. Šeherezáda VL Marcela Dolečková
35. Šejk VL Tomáš Procházka 36. Zdravotní sestra VL Honza Hubálek
37. Fotograf Jan Doleček 38. Harmonikář Zdeněk Beran
39. Policajtka s koněm VL Jana Pauková 40. Koňař Jirka Pauk
41. Koňař 2 Ruda Rous

Seznam účastníků Masopustu 25.února 2006 sobota

1. Medvěd Pavel Šourek 2. Medvědář Marcela Salabová
3. Cikánka 1 Iveta Krátká 4. Cikánka 3 Irena Urbanová
5. Cikánka 5 Martina Barnatová 6. Cikánka VL Ivana Fadrná
7. Vodník Aleš Urban 8. Vodnice Katka Halbrštátová
9. Čarodějnice 1 Lída Halbrštátová 10. Čarodějnice 2 Bóža Novotná
11. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová 12. Čaroděj z mnicha Pavel Valenta
13. Šašek 1 Jana Dolečková 14. Trestanec Jirka Kalousek
15. Sedlák Luďa Novotný 16. Selka 1 Simona Matyášová
17. Selka 2 Žaneta Pomikálková 18. Děvečka Martina Balášová
19. Voják Láďa Halbrštát 20. Voják v maskáči VL Jirka Svoboda
21. Příslušník VL Martin Macháček 22. Policajt VL Standa Stejskal
23. Policajt 2 VL Romana Dolečková 24. Hasič VL Vladislav Hubálek
25. Hasič 2 VL Tomáš Valenta 26. Myslivec VL Lojza Oškera
27. Strašák VL Marek Fadrný 28. Mimino VL Pavla Balášová
29. Sněhurka VL Monika Dolečková 30. Šeherezáda VL Marcela Dolečková
31. Červená karkulka VL Magda Novotná 32. Bílá paní VL kamarádka Magdy
33. Doručovatelka VL Marta Faitová 34. Loupežník VL Petr Vinkler
35. Smrťák VL Honza Hubálek 36. Fotograf Jan Doleček
37. Harmonikář Zdeněk Beran 38. Koňař pan Šejvl
Půjčili si kroje, ale pro nemoc nechodili:
39. Cikán Jan Novotný 40. Cikánka 2 Monika Matyášová
41. Cikánka 4 Jitka Schovajsová 42. Sultán Luďa Malý

Seznam účastníků Masopustu 5.února 2005 sobota

1. Medvěd Pavel Šourek 2. Cikán Luděk Novotný
3. Cikánka 1 Martina Balášová 4. Cikánka 2 Monika Matyášová
5. Cikánka 5 Martina Barnatová 6. Cikánka VL Ivana Fadrná
7. Vodník Lojza Oškera 8. Vodnice Iveta Krátká
9. Čarodějnice 1 Lída Halbrštátová 10. Čarodějnice 2 Bóža Novotná
11. Čarodějnice 3 Magda Novotná 12. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová
13. Šašek 1 Tomáš Moravec 14. Klaun Zuzka Oškerová
15. Klaunice Marcela Dolečková 16. Trestanec Jirka Kalousek
17. Sedlák Jan Novotný 18. Selka Jitka Schovajsová
19. Sultán Luděk Malý 20. Voják Láďa Halbrštát
21. Příslušník VL Martin Macháček 22. Voják VL Standa Stejskal
23. Kat VL Jirka Valouch 24. Hasič VL Jirka Svoboda
25. Kuchař VL Pavel Valenta 26. Strašák VL Marek Fadrný
27. Beruška VL Pavla Balášová 28. Loupežník VL Marta Faitová
29. Loupežník 2 VL Petr Vinkler 30. Harmonikář Zdeněk Beran
31. Koňař Ruda Rous Bystřec

Seznam účastníků Masopustu 21.února 2004 sobota

1. Medvěd Lukáš Baláš, Robin Dočekal 2. Medvědář Honza Hubálek
3. Cikán Aleš Urban 4. Cikánka 1 Iveta Krátká
5. Cikánka 3 Zuzka Oškerová 6. Cikánka 5 Irena Kalousová
7. Cikánka VL Ivana Fadrná 8. Cikánka věštkyně Monika Dolečková
9. Vodník Pavel Šourek 10. Vodnice Lucie Jedličková
11. Čarodějnice 1 Lída Halbrštátová 12. Čarodějnice 2 Bóža Novotná
13. Čarodějnice 3 Magda Novotná 14. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová
15. Šašek 1 Tomáš Moravec 16. Klaunice Marcela Dolečková
17. Mnich Aleš Doleček 18. Trestanec Jirka Kalousek
19. Sedlák Luděk Novotný 20. Selka Stáňa Valouchová
21. Voják Láďa Halbrštát 22. Příslušník VL Martin Macháček
23. Voják VL Standa Stejskal 24. Kat VL Jirka Valouch
25. Hasič VL Jirka Svoboda 26. Myslivec VL Lojza Oškera
27. Kuchař VL Pavel Valenta 28. Hudebník VL Jan Novotný
29. Strašák VL Marek Fadrný 30. Beruška VL Pavla Balášová
31. Fotografka VL Romana Dolečková 32. Videokameraman Honza Doleček
33. Harmonikář Zdeněk Beran 34. Koňař pan Šejvl Jamné
35. Koňař 2 pan Černohous Jamné

Seznam účastníků Masopustu 8.března 2003 sobota

1. Medvěd Jirka Valouch 2. Medvědář Lojza Oškera
3. Cikánka 2 Romana Dolečková 4. Cikánka 4 Eliška Nastoupilová
5. Cikánka 5 Monika Matyášová 6. Vodnice Pavla Balášová
7. Čarodějnice 1 Lída Halbrštátová 8. Čarodějnice 2 Bóža Novotná
9. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová 10. Klaunice Marcela Dolečková
11. Mnich Michal Krejsa 12. Trestanec Jirka Kalousek
13. Kat VL Pavel Valenta 14. Voják Láďa Halbrštát
15. Příslušník VL Martin Macháček 16. Policajt 1 VL Standa Stejskal
17. Selka Stáňa Valouchová 18. Hasič VL Jirka Svoboda
19. Myslivec VL Marta Faitová 20. Videokameraman Honza Doleček
21. Harmonikář Zdeněk Beran 22. Koňař pan Šejvl Jamné nad Orlicí

Seznam účastníků Masopustu 9.února 2002 sobota

1. Medvěd Pavel Šourek 2. Medvědář Marek Fadrný
3. Cikánka 1 Marcela Havlenová 4. Cikánka 4 kamarádka Martiny Barnatové
5. Cikánka 5 Irena Kalousová 6. Vodník Aleš Urban
7. Vodnice Martina Barnatová 8. Čarodějnice 2 Lída Halbrštátová
9. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová 10. Klaun Tomáš Moravec
11. Klaunice Zuzana Oškerová 12. Mnich Jirka Valouch
13. Trestanec Michal Šourek 14. Voják Láďa Halbrštát
15. Příslušník VL Martin Macháček 16. Policajt 1 VL Standa Stejskal
17. Selka Stáňa Valouchová 18. Vojanda 1 VL Marta Faitová
19. Vojanda 2 VL Marta Marková 20. Harmonikář Zdeněk Beran
21. Koňař pan Šejvl Jamné

Seznam účastníků Masopustu 24.února 2001 sobota

1. Medvěd Ladislav Beneš 2. Medvědář Marek Fadrný
3. Cikán Martin Štěpánek 4. Cikánka 1 Bóža Novotná
5. Cikánka 2 Lucka Janušová 6. Cikánka 3 Monika Dolečková
7. Cikánka VL Ivana Fadrná 8. Cikánka věštkyně Irena Kalousová
9. Vodnice Martina Barnatová 10. Čarodějnice 1 Lída Halbrštátová
11. Čarodějnice 2 Marcela Havlenová 12. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová
13. Šašek 2 Jirka Štěpánek 14. Mnich Jirka Valouch
15. Trestanec Lojza Oškera 16. Kat VL Ruda Valenta
17. Voják 1 Láďa Halbrštát 18. Voják 2 VL Jirka Pauk
19. Příslušník VL Martin Macháček 20. Policajt 1 VL Standa Stejskal
21. Děvečka Bóža Kalousová 22. Sedlák Pavel Šourek
23. Selka Stáňa Valouchová 24. Babka s dědkem Jiří Mikmek
25. Videokameraman Honza Doleček 26. Harmonikář Zdeněk Beran
27. Koňař pan Šejvl Jamné

Seznam účastníků Masopustu 4. března 2000 sobota

1. Medvěd Láďa Beneš 2. Medvědář Marek Fadrný
3. Cikán Martin Štěpánek 4. Cikánka1 Marta Faitová
5. Cikánka 2 Ivana Fadrná 6. Cikánka 3 Iveta Krejčová
7. Cikánka 4 Romana Dolečková 8. Cikánka 5 Irena Adamcová
9. Cikánka věštkyně Irena Kalousová 10. Vodník Petr Hubálek
11. Vodnice Marcela Havlenová 12. Čarodějnice 1 Zuzana Vlasáková
13. Čarodějnice 2 Bóža Novotná 14. Čarodějnice 3 Soňa Polasova
15. Čarodějnice 4 Blanka Faltusová 16. Šašek 1 Luboš Hricina
17. Šašek 2 Jirka Štěpánek 18. Šašek 3 Jirka Poláček
19. Klaun Martin Suchomel 20. Klaunice Martina Barnatová
21. Mnich Pavel Šourek 22. Voják Patrik Moravec
23. Voják 2 VL Jirka Pauk 24. Příslušník VL Martin Macháček
25. Policajt 1 VL Standa Stejskal 26. Policajt 2 VL Jirka Mikmek
27. Chasník 2 Honza Hubálek 28. Děvečka Bóža Kalousová
29. Kat VL Ruda Valenta 30. Kominík VL Pavel Elner
31. Řezník VL Tomáš Pavlíček 32. Babka s dědkem VL Martina Pavlíčková
33. Videokameraman Honza Doleček 34. Harmonikář Zdeněk Beran
35. Koňař pan Šejvl

Seznam účastníků Masopustu 13.února 1999 sobota

1. Medvěd Ladislav Beneš 2. Medvědář Martin Jansa
3. Cikán Martin Štěpánek 4. Cikánka 1 Marta Faitová
5. Cikánka 4 Romana Moravcová 6. Cikánka 5 Iveta Krejčová
7. Cikánka věštkyně Irena Kalousová 8. Vodnice Veronika Benešová
9. Čarodějnice 4 Gábina Suchomelová 10. Šašek 1 Luboš Hricina
11. Šašek 2 Jirka Štěpánek 12. Klaun Martin Suchomel
13. Mnich Petr Holubec 14. Voják 1 Patrik Moravec
15. Voják 2 VL Jiří Pauk 16. Příslušník VL Martin Macháček
17. Policajt 1 VL Stanislav Stejskal 18. Policajt 2 VL Jiří Mikmek
19. Chasník 2 Honza Hubálek 20. Děvečka Bóža Kalousová
21. Sedlák Marek Fadrný 22. Selka Ivana Hricinová
23. Řezník VL Tomáš Pavlíček 24. Babka s dědkem VL Martina Pavlíčková
25. Videokameraman Honza Doleček 26. Harmonikář Zdeněk Beran
27. Koňař pan Kalous

Seznam účastníků Masopustu 24.února 1998 úterý

1. Medvěd Ladislav Beneš 2. Medvědář Marek Fadrný
3. Cikán Petr Mikmek 4. Cikánka 1 Lucka Moravcová
5. Cikánka 2 Lenka Faltusová 6. Cikánka 3 Ivana Hricinová
7. Cikánka věštkyně Irena Kalousová 8. Vodník Honza Hubálek
9. Vodnice Veronika Benešová 10. Čarodějnice VL Zuzana Vlasáková
11. Čarodějnice 2 Jitka Fišerová 12. Šašek Luboš Hricina
13. Klaunice Romana Moravcová 14. Mnich Petr Junek
15. Trestanec Jiří Pauk 16. Kat VL Ruda Valenta
17. Příslušník VL Martin Macháček 18. Policajt 1 VL Stanislav Stejskal
19. Policajt 2 VL Jiří Mikmek 20. Děvečka Bóža Kalousová
21. Řezník VL Tomáš Pavlíček 22. Květinářka VL Martina Pavlíčková
23. Harmonikář Zdeněk Beran

Seznam účastníků Masopustu 7.února 1997 pátek

1. Medvěd Jaroslav Blažek 2. Medvědář Petr Fait
3. Cikánka 1 Marta Faitová 4. Cikánka 2 Lenka Faltusová
5. Cikánka 3 Ivana Hricinová 6. Vodnice Lucka Moravcová
7. Čarodějnice 1 Iveta Blažková 8. Čarodějnice 2 Romana Moravcová
9. Šašek Jiří Štěpánek 10. Klaun Martin Suchomel
11. Mnich Petr Junek 12. Trestanec Aleš Krejčí
13. Příslušník Martin Macháček 14. Policajt 1 Stanislav Stejskal
15. Policajt 2 Ladislav Beneš 16. Indián Gábina Suchomelová
17. Indiánka 1 Irena Kalousová 18. Indiánka 2 Iveta Krejčová
19. Hasič 1 Martin Bartoníček 20. Hasič 2 Vladimír Hubálek
21. Kominík Pavel Elner 22. Loupežník Pavlína Faitová
23. Harmonikář Hana Valentová

Seznam účastníků Masopustu 20.února 1996 úterý

1. Medvěd Petr Strosmayer 2. Medvědář Jiří Štěpánek
3. Cikán Pavel Dušek 4. Cikánka 1 Lucka Moravcová
5. Cikánka 2 Marta Faitová 6. Cikánka 3 Ivana Hricinová
7. Vodník Petr Hubálek 8. Vodnice Eva Bartoníčková
9. Čarodějnice 1 Romana Moravcová 10. Čarodějnice 2 Lenka Faltusová
11. Mnich Petr Junek 12. Fotograf Iveta Krejčová
13. Trestanec Aleš Krejčí 14. Příslušník Martin Macháček
15. Policajt 1 Stanislav Stejskal 16. Policajt 2 Jiří Mikmek
17. Indiánka 1 Hana Valentová 18. Indiánka 2 Irena Kalousová
19. Indiánka 3 Michala Dostálová 20. Sedlák Ladislav Beneš
21. Selka Veronika Faitová 22. Hasič Franta Kuběnka
23. Kominík Pavel Elner 24. Loupežník Pavlína Faitová

Seznam účastníků Masopustu 28.února 1995 úterý

1. Medvěd Martin Bartoníček 2. Medvědář Petr Fait
3. Cikán Michal Baláš 4. Cikánka 1 Pavlína Faitová
5. Cikánka 2 Iveta Krejčová 6. Cikánka 3 Ivana Hricinová
7. Cikánka 4 Marta Faitová 8. Vodník Vlastik Kozel
9. Vodnice Eva Bartoníčková 10. Čarodějnice 1 Věra Dvořáčková
11. Čarodějnice 2 Romana Moravcová 12. Šašek Ruda Valenta
13. Mnich Petr Junek 14. Fotograf cizí kluk
15. Trestanec Aleš Krejčí 16. Příslušník Martin Macháček
17. Policajt 1 Stanislav Stejskal 18. Policajt 2 Jiří Mikmek
19. Indián Hana Valentová 20. Indiánka 1 Eva Balášová
21. Indiánka 2 Petra Brandejsová 22. Sedlák Ladislav Beneš
23. Selka Veronika Faitová 24. Hasič Dana Bartoníčková
25. Řezník Luboš Dvořáček

 

 

    Masopust Mistrovice ©      obsah reviduje: Romana Dolečková           admin webu: Mačát